Dziewi臋膰 os贸b w szpitalu po zderzeniu busa z ci膮gnikiem
Dnia gi偶ycki portal radio5.com.pl opublikowa艂 artyku艂
pod tytu艂em: "Dziewi臋膰 os贸b w szpitalu po zderzeniu busa z ci膮gnikiem",
w kt贸rym pisz膮, 偶e
"Ogrodniki Dziewi臋膰 os贸b trafi艂o do szpitala po zderzeniu busa z ci膮gnikiem rolniczym w miejscowo艣ci Ogrodniki. Do zdarzenia dosz艂o wczoraj (20.06)".
Zach臋camy do przeczytania wiadomo艣ci na stronie portalu radio5.com.pl.