Dziewi臋膰 os贸b w szpitalu po zderzeniu busa z ci膮gnikiem

Dnia gi偶ycki portal radio5.com.pl opublikowa艂 artyku艂 pod tytu艂em: "Dziewi臋膰 os贸b w szpitalu po zderzeniu busa z ci膮gnikiem",

w kt贸rym pisz膮, 偶e "Ogrodniki Dziewi臋膰 os贸b trafi艂o do szpitala po zderzeniu busa z ci膮gnikiem rolniczym w miejscowo艣ci Ogrodniki. Do zdarzenia dosz艂o wczoraj (20.06)".

Zach臋camy do przeczytania wiadomo艣ci na stronie portalu radio5.com.pl.