Zderzenie rowerzystki z autem. 82-latka trafiła do szpitala
Dnia giżycki portal radio5.com.pl opublikował artykuł
pod tytułem: "Zderzenie rowerzystki z autem. 82-latka trafiła do szpitala",
w którym piszą, że
"Giżycko Do dwóch poważnych zdarzeń doszło w miniony weekend na drogach w powiecie giżyckim. W trakcie działań zatrzymano także nietrzeźwych".
Zachęcamy do przeczytania wiadomości na stronie portalu radio5.com.pl.