Wyciek gazu z instalacji samochodowej. Interweniowali strażacy
Dnia giżycki portal radio5.com.pl opublikował artykuł
pod tytułem: "Wyciek gazu z instalacji samochodowej. Interweniowali strażacy",
w którym piszą, że
"Ełk Wieczorna akcja strażaków na stacji benzynowej przy ul. Kilińskiego w Ełku. Wczoraj (22.06) podczas tankowania doszło do wycieku gazu".
Zachęcamy do przeczytania wiadomości na stronie portalu radio5.com.pl.