38 nowych funkcjonariuszy złożyło ślubowanie w W-MOSG

Dnia giżycki portal gizycko.info opublikował artykuł pod tytułem: "38 nowych funkcjonariuszy złożyło ślubowanie w W-MOSG",

w którym piszą, że "W komendzie Warmińsko-Mazurskiego Oddziału Straży Granicznej odbyła się uroczystość ślubowania nowych funkcjonariuszy. Podczas wydarzenia wręczono również medale pamiątkowe W-MOSG.".

Zachęcamy do przeczytania wiadomości na stronie portalu gizycko.info.


W tym czasie pojawiły się także inne wiadomości lokalne na podobny temat: