Posypały się medale. Zawodnicy startowali w Mońkach i Kielcach

Dnia giżycki portal radio5.com.pl opublikował artykuł pod tytułem: Posypały się medale. Zawodnicy startowali w Mońkach i Kielcach,

w którym piszą, że "Ełk Na matach w Mońkach oraz w Kielcach rywalizowali w miniony weekend zawodnicy Klubu Judo Shamo Ełk. Było dużo emocji, walki".

Zachęcamy do przeczytania wiadomości na stronie portalu radio5.com.pl.