Posypały się medale. Zawodnicy startowali w Mońkach i Kielcach
Dnia giżycki portal radio5.com.pl opublikował artykuł
pod tytułem: Posypały się medale. Zawodnicy startowali w Mońkach i Kielcach,
w którym piszą, że
"Ełk Na matach w Mońkach oraz w Kielcach rywalizowali w miniony weekend zawodnicy Klubu Judo Shamo Ełk. Było dużo emocji, walki".
Zachęcamy do przeczytania wiadomości na stronie portalu radio5.com.pl.