Problemy z wodą na Osiedlu Północ
Dnia giżycki portal radio5.com.pl opublikował artykuł
pod tytułem: Problemy z wodą na Osiedlu Północ,
w którym piszą, że
"Suwałki Problem z wodą i ciepłem w Suwałkach. Jak podaje Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji od poniedziałku 18 maja w rejonie".
Zachęcamy do przeczytania wiadomości na stronie portalu radio5.com.pl.