Problemy z wodą na Osiedlu Północ

Dnia giżycki portal radio5.com.pl opublikował artykuł pod tytułem: Problemy z wodą na Osiedlu Północ,

w którym piszą, że "Suwałki Problem z wodą i ciepłem w Suwałkach. Jak podaje Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji od poniedziałku 18 maja w rejonie".

Zachęcamy do przeczytania wiadomości na stronie portalu radio5.com.pl.