Gminy inwestują w OZE
Dnia giżycki portal radio5.com.pl opublikował artykuł
pod tytułem: Gminy inwestują w OZE,
w którym piszą, że
"region Ponad 7 milionów złotych na wsparcie odnawialnych źródeł energii na budynkach użyteczności publicznej. Pieniądze otrzymują samorządy z terenu województwa".
Zachęcamy do przeczytania wiadomości na stronie portalu radio5.com.pl.