Gminy inwestują w OZE

Dnia giżycki portal radio5.com.pl opublikował artykuł pod tytułem: Gminy inwestują w OZE,

w którym piszą, że "region Ponad 7 milionów złotych na wsparcie odnawialnych źródeł energii na budynkach użyteczności publicznej. Pieniądze otrzymują samorządy z terenu województwa".

Zachęcamy do przeczytania wiadomości na stronie portalu radio5.com.pl.