Ponad 2,2 mln młodych szczupaków trafiło do wód regionu

Dnia giżycki portal gizycko.info opublikował artykuł pod tytułem: Ponad 2,2 mln młodych szczupaków trafiło do wód regionu,

w którym piszą, że "Regionalny Zarząd Gospodarki Wodnej w Białymstoku przeprowadził intensywne działania zarybieniowe w wodach znajdujących się pod jego zarządem.".

Zachęcamy do przeczytania wiadomości na stronie portalu gizycko.info.


W tym czasie pojawiły się także inne wiadomości lokalne na podobny temat: