Święto ulicy Kościuszki zakończy się na słodko
Dnia giżycki portal radio5.com.pl opublikował artykuł
pod tytułem: Święto ulicy Kościuszki zakończy się na słodko,
w którym piszą, że
"Suwałki Na uroczyste otwarcie kościoła parafii ewangelicko-augsburskiej Świętej Trójcy zapraszał na antenie Radia 5 proboszcz parafii Dawid Banach Niedzielne wydarzenie".
Zachęcamy do przeczytania wiadomości na stronie portalu radio5.com.pl.