Święto ulicy Kościuszki zakończy się na słodko

Dnia giżycki portal radio5.com.pl opublikował artykuł pod tytułem: Święto ulicy Kościuszki zakończy się na słodko,

w którym piszą, że "Suwałki Na uroczyste otwarcie kościoła parafii ewangelicko-augsburskiej Świętej Trójcy zapraszał na antenie Radia 5 proboszcz parafii Dawid Banach Niedzielne wydarzenie".

Zachęcamy do przeczytania wiadomości na stronie portalu radio5.com.pl.