Dziewięć osób w szpitalu po zderzeniu busa z ciągnikiem
Dnia giżycki portal radio5.com.pl opublikował artykuł
pod tytułem: Dziewięć osób w szpitalu po zderzeniu busa z ciągnikiem,
w którym piszą, że
"Ogrodniki Dziewięć osób trafiło do szpitala po zderzeniu busa z ciągnikiem rolniczym w miejscowości Ogrodniki. Do zdarzenia doszło wczoraj (20.06)".
Zachęcamy do przeczytania wiadomości na stronie portalu radio5.com.pl.