Dziewięć osób w szpitalu po zderzeniu busa z ciągnikiem

Dnia giżycki portal radio5.com.pl opublikował artykuł pod tytułem: Dziewięć osób w szpitalu po zderzeniu busa z ciągnikiem,

w którym piszą, że "Ogrodniki Dziewięć osób trafiło do szpitala po zderzeniu busa z ciągnikiem rolniczym w miejscowości Ogrodniki. Do zdarzenia doszło wczoraj (20.06)".

Zachęcamy do przeczytania wiadomości na stronie portalu radio5.com.pl.