Zderzenie rowerzystki z autem. 82-latka trafiła do szpitala

Dnia giżycki portal radio5.com.pl opublikował artykuł pod tytułem: Zderzenie rowerzystki z autem. 82-latka trafiła do szpitala,

w którym piszą, że "Giżycko Do dwóch poważnych zdarzeń doszło w miniony weekend na drogach w powiecie giżyckim. W trakcie działań zatrzymano także nietrzeźwych".

Zachęcamy do przeczytania wiadomości na stronie portalu radio5.com.pl.