38 nowych funkcjonariuszy złożyło ślubowanie w W-MOSG
Dnia giżycki portal gizycko.info opublikował artykuł
pod tytułem: 38 nowych funkcjonariuszy złożyło ślubowanie w W-MOSG,
w którym piszą, że
"W komendzie Warmińsko-Mazurskiego Oddziału Straży Granicznej odbyła się uroczystość ślubowania nowych funkcjonariuszy. Podczas wydarzenia wręczono również medale pamiątkowe W-MOSG.".
Zachęcamy do przeczytania wiadomości na stronie portalu gizycko.info.